Черговий міжнародний вебінар (pdf) на тему «Прикладна бібліометрія для науковців та авторів»  пройде 9 червня 2021 року з 15.00 до 17.30 год.

Доступ до вебінару здійснюється через платформу Zoom. Зареєстрований учасник вебінару отримає на електронну пошту лінк для доступу до платформи (напередодні вебінару).

Організаторами заходу виступили:

  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  • Наукове товариство імені Шевченка
  • Західний науковий центр Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України
  • ГО «Рада наукових редакторів України».

Спікер вебінару: Armen Gasparyan, MD, PhD, FESC

http://orcid.org/0000-0001-8749-6018

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=56207203100

Associate Professor of Medicine; Department of Research & Development, Dudley Group NHS Foundation Trust, Teaching Trust of the University of Birmingham, Dudley, UK; Expert reviewer of Scopus journal applications; Member, World Association of Medical Editors; Past Council Member of European Association of Science Editors and Past Chief Editor of European Science Editing journal.

Присутні на заході обговорять питання оновлення рейтингів журналів на основі бібліографічної бази Scopus та бібліометричного аналізу для лікарів; ознайомляться з методиками написання наукових статей з огляду на метрики цитування та ін.

Формат заходу передбачає 3 лекції, інтерактивну сесію «запитання-відповіді», індивідуальні консультації для авторів (після вебінару).

Усі зареєстровані учасники вебінару отримають іменний сертифікат англійською мовою. Сертифікат буде надісланий на електронну пошту впродовж двох тижнів після завершення вебінару. 

Організатори запрошують до участі наукових авторів, аспірантів, докторантів, редакторів журналів.

Мова вебінару: англійська.

Реєстрація: https://bibliometricsresearch.ticketforevent.com/

Додаткова інформація: zimbaolena@gmail.com

За інформацією кафедри внутрішньої медицини №2

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua