17 вересня відбудеться науково-практична онлайн-конференція з міжнародною участю «Імуногенетика та імунозалежні репродуктивні втрати».

Серед спікерів конференції знані науковці та фахівці з України (Львів, Київ), Польщі (Варшава, Познань), Чехії (Градець Кралови) та ін.

Конференцію присвячено пам’яті д. мед. н., громадського діяча, професора ЛНМУ імені Данила Галицького Юрія Гаврилюка. Із пам’ятними словами виступлять: від ДУ «Інститут спадкової патології» – професор Олег Гнатейко; ЛНМУ імені Данила Галицького – професор Андрій Наконечний; УЛТ у Львові – доктор Олег Дуда; Лікарської комісії НТШ – професор Валентина Чоп’як, професор Оксана Заячківська.

Учасники конференції розглянуть такі питання, як сучасні можливості УЗ-діагностики природжених вад розвитку сечовидільної системи у дітей; імунні особливості крові та ендометрію у пацієнтів із повторними невдачами імплантації генетично тестованих ембріонів в програмах ДРТ; пошук та ідентифікація автоантигенів, асоційованих із звичними викиднями; алергічні та автоімунні хвороби при вагітності; генетичні та імунологічні аспекти невиношування; імуногенетичні передумови репродуктивних порушень у людини; азооспермія–діагностика та лікування; імуногенетична роль НК-клітин та її значення для клініки; значення клініко-генеалогічного та молекулярно-генетичного методів при медико-генетичному консультуванні жінок з раком грудної залози тощо.

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
  • ДУ «Інститут спадкової патології».
  • Українське товариство фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації.
  • Лікарська комісія Наукового товариства імені Шевченка.
  • Українське лікарське товариство у Львові.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 17 вересня 2020 року, 15.00-18.00 (Київський час).

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Доступ до конференції здійснюється через платформу Zoom. Зареєстрований учасник отримає на електронну пошту лінк для доступу до платформи (напередодні конференції).

РЕЄСТРАЦІЯ: https://immunology.ticketforevent.com/

СЕРТИФІКАТ: усі зареєстровані учасники конференції отримають сертифікат (10 балів). Сертифікат буде надісланий на електронну пошту впродовж тижня після завершення конференції.

МОВА КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, англійська

 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua