Сьогодні відбулася чергова конференція працівників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Відповідно до карантинних обмежень, проходила вона в змішаному форматі із залученням телекомунікаційних засобів зв’язку. Делегати – а їх було понад 400 осіб – розмістилися в актовій залі теоретичного корпусу Університету та двох лекційних аудиторіях. Головні питання, які належало обговорити – виконання адміністрацією навчального закладу колективного договору за минулий рік та ухвалення цього ж документу на 2021-2022 роки. 

Зі звітом про діяльність Університету впродовж 2020-2021рр, його здобутки та проблеми , виконання своїх зобов’язань перед працівниками виступив ректор, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. У своїй доповіді він відзначив, що за підсумками роботи ЛНМУ ім. Данила Галицького продовжує займати лідерські позиції в галузі, зокрема, перші місця у рейтингах серед медичних закладів вищої освіти України. Проте не обходиться і без проблем. Через неврегульованість законодавства, відкритим залишається питання можливого запровадження орендної плати за приміщення, що займають клінічні кафедри, а їх більше 50 і розташовані вони в медичних закладах Львова та області. Якщо питання не буде вирішене на урядовому рівні, Університетові доведеться викладати за оренду перебування клінічних кафедр чималі кошти.

Не оминув ректор і ситуацію, що виникла із  спеціалізованою консультативною поліклінікою фтизіопульмонологічного профілю,  що спричинена  розірванням в односторонньому порядку  Центром легеневого здоров’я  угоди про співпрацю з Університетом та категоричною вимогою звільнити приміщення, що їх займала поліклініка.

Учасники конференції прийняли звіт ректора та визнали роботу адміністрації з виконання умов колективного трудового договору  відмінною. 

Далі відбулося обговорення нового договору між колективом та керівництвом ЛНМУ ім. Данила Галицького. Після внесення правок та доповнень, його одноголосно прийняли.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua