17 лютого 2021 р. у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. Задля дотримання карантинних правил засідання Вченої ради проходило паралельно у конференц-залі та лекційній аудиторії Стоматологічного медичного центру з використанням онлайн-трансляції. У її роботі взяв участь директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

На початку засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський вручив грамоти Львівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм:

 • Ірині Солонинко – помічнику ректора з якості освіти ЛНМУ імені Данила Галицького, доценту 
 • Олександр Зінчук – відповідальному за лікувально-профілактичну роботу, завідувачу кафедри інфекційних хвороб, професорові.

Під час засідання Вченої ради відбулося вручення атестатів професора та доцента співробітникам Університету.

Атестати професора отримали:

 • Людмила Рахман – професор кафедри психіатрії, психології та сексології
 • Андрій Нетлюх – професор кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО

Атестати доцента отримали:

 • Наталія Дидик – доцент кафедри ортопедичної стоматології
 • Андріана Мальська – доцент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики
 • Оксана Мацюра – доцент кафедри педіатрії № 2
 • Уляна Підвальна – доцента кафедри нормальної анатомії
 • Михайло Сороківський – доцент кафедри променевої діагностики ФПДО
 • Ірина Тимчук – доцента кафедри мікробіології.

Відповідно до порядку денного інформацію про підсумки навчання студентів в осінньому семестрі та завдання щодо підвищення якості вищої медичної освіти у 2020-2021 навчальному році, а також звіт про виконання ухвали Вченої ради від 19 лютого 2020 р. оприлюднив перший проректор з науково-педагогічної роботи, член-кореспондент НАМН України, професор Мечислав Гжегоцький.

Про результати внутрішнього аудиту навчально-методичної, наукової та виховної роботи факультету іноземних студентів та звіт про виконання ухвали Вченої ради від 18 грудня 2019 р. доповів декан факультету, доцент Євген Варивода, співдоповідач – голова комісії професор Вікторія Сергієнко.

Зі звітом про проведення атестації випускників фармацевтичного факультету заочної форми навчання виступила голова екзаменаційної комісії, доцент Світлана Білоус.

Після доповіді проректора з економіки Уляни Цап Вчена рада затвердила кошторис доходів і видатків ЛНМУ імені Данила Галицького на 2021 р.

Члени Вченої ради заслухали звіти про роботу спеціалізованих вчених рад Університету.

Під час засідання Вченої ради було призначено склад разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD), а також фаховий семінар та рецензентів дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора філософії. З цього питання виступила відповідальна за діяльність разових спеціалізованих вчених рад у ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент Ірина Драпак.

Відповідно до порядку денного Вчена рада розглянула питання присвоєння вчених звань та обрання на посади науково-педагогічних працівників Університету. 

Обрані на посади наступні працівники:

 • Оксана Москаликзавідувача кафедри оториноларингології
 • Леонід Маркін – завідувача кафедри акушерства та гінекології
 • Пирогова Віра – завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
 • Урбанович Аліна – завідувача кафедри ендокринології

Члени Вченої ради також розглянули низку інформаційних матеріалів та різне.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua