28 вересня 2022 р. в Актовій залі теоретичного корпусу ЛНМУ відбулося перше у цьому навчальному році засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. У роботі Вченої ради Університету взяв участь директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА, доцент Орест Чемерис

На початку засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський вручив нагороди співробітникам нашої Alma Mater.

Нагородами відзначені:

  • Віктор Андрющенко – завідувач кафедри загальної хірургії, професор Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм; 
  • Марія Колобич художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю «Горицвіт» імені Зенона Колобича Грамотою Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за важливу місію для культурного іміджу України у світі та його популяризацію, патріотичне виховання молоді, сумлінну і плідну працю у ЛНМУ імені Данила Галицького; 
  • Андрій Боржієвський – завідувач кафедри урології ФПДО, професор  Грамотою Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за багаторічну сумлінну і плідну працю; 
  • Тетяна Єщенко – завідувачка кафедри українознавства, доцентподякою Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка за вагомий внесок у справу українського національного відродження, розвиток української культури та духовності. 

Ректор Університету також вручив атестати професора та доцента працівникам Університету.

Атестат професора отримав:

  • Андрій Стасишин – професор кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО.

Атестат доцента отримали:

  • Ірина Пилипчук – доцент кафедри акушерства і гінекології;
  • Ольга Снітовська – доцент кафедри латинської та іноземних мов;
  • Роксолана Яремкевич – доцент кафедри хірургії та трансплантології.

Відповідно до порядку денного голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський виступив з доповіддю з нагоди відкриття нового навчального року. У  виступі ректор проаналізував усі напрямки діяльності ЛНМУ імені Данила Галицького у 2021-2022 н.р. – навчально-методичну, наукову, лікувальну, виховну та волонтерську роботу, міжнародну діяльність, окреслив ситуацію у фінансовій сфері, досягнення та здобутки ЛНМУ імені Данила Галицького. Ректор також визначив основні завдання Університету на 2022-2023 н.р. 

З доповіддю про результати внутрішнього аудиту навчально-методичної, наукової та виховної роботи медичного факультету № 2 та звітом про виконання ухвали Вченої ради Університету від 24 квітня 2019 року виступив декан факультету, професор Олександр Надрага. Співдоповідач – голова комісії, професор Роман Огоновський.

Про рекомендацію тем НДР для отримання державного фінансування на 2022-2023 н.р., а також конкурсний відбір проєктів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2023 р. доповів проректор з наукової роботи, професор Андрій Наконечний.

З цих питань було прийнято ухвали.

Під час засідання Вченої ради ЛНМУ відповідно до порядку денного розглядалося питання присвоєння вчених звань працівникам низки кафедр Університету. 

Відбулося також обрання претендента на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. члени Вченої ради одноголосно визначили претендента – ним стала аспірант другого року навчання кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Ольга-Марія Федусевич.

На завершення засідання Вчена рада розглянула низку інформаційних матеріалів.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua