Вчена рада

23 грудня 2020 р. у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. Задля дотримання карантинних правил засідання Вченої ради проходило паралельно у конференц-залі та лекційній аудиторії Стоматологічного медичного центру з використанням онлайн-трансляції.

На початку засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський вручив атестат професора та дипломи доктора наук співробітникам Університету.

Атестат професора отримала:

  • Вікторія Сергієнко – професор кафедри ендокринології.

Дипломи доктора наук отримали:

  • Ірина Драпак – завідувач кафедри загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
  • Наталія Матолінець – доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО.

Відповідно до порядку денного зі звітом щодо виконання НДР з терміном закінчення у 2020 р. виступив проректор з наукової роботи, професор Андрій Наконечний.

Про роль студентського самоврядування (Студентської ради) у навчально-виховному процесі Університету доповів голова Студентської ради, студент 6 курсу медичного факультету № 1 Андрій Парфенюк

Відповідальний секретар приймальної комісії ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент Роман Фафула довів до відома членів Вченої ради інформацію про підготовку Університету до вступної кампанії. Вчена рада затвердила Правила прийому на навчання до ЛНМУ імені Данила Галицького у 2021 році.

Декан факультету післядипломної освіти, доцент Орест Січкоріз представив на розгляд Вченої ради звіт про підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу за 2020 рік та план підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету на 2021 р. Він також доповів про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету. Вчена рада затвердила зазначені документи.

Під час засідання призначено склад разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD). З цього питання виступила відповідальна за діяльність разових спеціалізованих вчених рад у ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент Ірина Драпак.

Відповідно до порядку денного Вчена рада розглянула питання обрання на посади науково-педагогічних працівників та присвоєння вчених звань співробітникам кафедр Університету. 

Обрані на посади наступні працівники:

  • завідувача кафедри офтальмології ФПДО – доцент Андрій Гудзь 
  • завідувача кафедри медичного права ФПДО – доцент Ірина Сенюта
  • завідувача кафедри травматології і ортопедії – професор Ігор Трутяк 
  • професора кафедри гістології, цитології та ембріології – професор Олександр Луцик 
  • професора кафедри внутрішньої медицини № 2 – професор Олена Радченко 
  • професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО – професор Ярослав Підгірний.

Члени Вченої ради також розглянули низку інформаційних матеріалів.

На завершення засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський привітав присутніх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua