27 березня у конференц-залі Стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради Університету. Серед присутніх були члени Вченої ради Університету – представники ректорату та професорського складу Університету, а також начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб та головний лікар обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

Розпочав засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський.

На початку засідання ректор поінформував присутніх про те, що на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» (14-16 березня 2019 р., Київ) Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєний наступних почесних відзнак  Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотої медалі в номінації «Впровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» за наукову працю «Мобільний додаток “Тест сумісності лікарських засобів” – інноваційна освітня технологія в закладах вищої медичної освіти України» (автори – професор Андрій Зіменковський, доцент Тарас Гутор, асистент Наталя Заремба). Наш Університет отримав також Диплом за активну участь у реформуванні національної системи освіти та Сертифікат якості наукових публікацій. Почесною грамотою виставки нагороджено ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського – за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти. Голова Вченої ради вручив завідувачу кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації, професору Андрію Зіменковському відповідні нагороди.

Надалі голова Вченої ради,  академік НАМН України, професор Борис Зіменковський вручив атестати професора та доцента працівникам ЛНМУ імені Данила Галицького.

Атестат професора отримали:

 • Урбанович Аліна Мечиславівна – професор кафедри ендокринології;
 • Фоменко Ірина Степанівна – професор кафедри біологічної хімії;

 Атестати доцента отримали:

 • Авраменко Ірина Юріївна – доцент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики;
 • Бучковська Анна Юріївна – доцент кафедри терапевтичної стоматології;
 • Возняк Ірина Ярославівна – доцент кафедри дерматології, венерології;
 • Григорійчук Василь Іванович – доцент кафедри патологічної анатомії та судової медицини;
 • Гриновець Ігор Степанович – доцент кафедри технології ліків і біофармації;
 • Дашко Маріанна Олегівна – доцент кафедри дерматології, венерології;
 • Квіт Христина Богданівна – доцент кафедри терапії та медичної діагностики;
 • Мінько Лідія Юріївна – доцент кафедри терапевтичної стоматології;
 • Панас Марта Андріївна – доцент кафедри мікробіології;
 • Савицька Мар’яна Ярославівна – доцент кафедри нормальної фізіології;
 • Федорович Зоряна Ярославівна – доцент кафедри біофізики.

Відповідно до порядку денного про роботу деканату стоматологічного факультету щодо створення оптимальних умов для підготовки кваліфікованих фахівців та організації навчально-виховної і наукової роботи та звіт про виконання ухвали Вченої ради від 22 березня 2017 року доповів декан факультету, професор Роман Огоновський, співдоповідач – голова комісії, професор Олександр Надрага. В обговоренні виступили професор Віктор Андрющенко та доцент Орест Січкоріз. З даного питання Вчена рада прийняла ухвалу. 

Про підсумки фінансової діяльності університету у 2018 році членам Вченої ради розповіла головний бухгалтер університету Євгенія Якубовська.

Зі звітом про виконання НДР з терміном закінчення у 2018 р. виступив керівник ініціативно-пошукової теми, завідувач кафедри променевої діагностики ФПДО, професор Юрій Іванів.

Відповідно до порядку денного розглядалося питання присвоєння вчених звань працівникам низки кафедр Університету.

Під час засідання Вченої ради також відбулося планування теми докторської дисертації к. мед. н., асистента кафедри ендокринології Христини Москви на тему: «Структурно-функціональний стан мікробіоти кишківника в патогенезі цукрового діабету другого типу за умови дисфункції щитоподібної залози».

На завершення Вчена рада розглянула інформаційні матеріали та різне.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua