18 грудня у конференц-залі Стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося останнє у цьому році засідання Вченої ради Університету. Серед присутніх були члени Вченої ради – представники ректорату та професорського складу Університету, а також начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Розпочав засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський

Відповідно до порядку денного з інформацією про роботу деканату факультету іноземних студентів та звітом про виконання ухвали Вченої ради від 18.12.2018 р. виступив в.о. декана факультету, доцент Євген Варивода, співдоповідач – голова комісії, професор Олександр Надрага. З цього питання Вчена рада прийняла ухвалу.

З інформацією про рекомендацію теми НДР «НДІ епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького» для отримання державного фінансування на 2019-2020 рр. доповіли керівники фінансованої НДР. Вчена рада прийняла рішення рекомендувати запропоновані теми. 

Зі звітами про виконання НДР «НДІ епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького» з терміном закінчення у 2019 р. виступили доповідачі – керівники фінансованих тем. Вчена рада затвердила звіти.

Голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський довів до відома присутніх, що у зв’язку з відпусткою Відповідального секретаря Світлани Ягело її обов’зки виконуватиме Галина Стечак.

Відповідно до порядку денного члени Вченої ради розглянули питання присвоєння вчених звань та обрання на посади науково-педагогічних працівників Університету.

З інформацією щодо затвердження Правил прийому на навчання до ЛНМУ імені Данила Галицького у 2020 році та Положення про приймальну комісію Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Роман Фафула. Вчена рада затвердила зазначені документи.

Вчена рада рекомендувала до друку видання та навчально-методичні посібники, а також розглянула низку інформаційних матеріалів.

На завершення засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський привітав присутніх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua