У межах тристороннього договору про співпрацю між Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького, ДУ  «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності відбулася презентація  концепції інноваційної безпекової платформи «Я – доброволець».

 В ній взяли участь  проректор з наукової роботи ЛНМУ професор  Вікторія Сергієнко, заступник директора департаменту охорони здоровʼя ЛОВА    Володимир Чорній та генеральний директор Львівського ОЦКПХ МОЗ України   Наталія Іванченко. Концепцію системи оповіщення та реагування «Я – доброволець» представив виконуючий обов’язків ректора ЛДУБЖД Дмитро Бондар. Ідея цієї системи полягає у створенні інноваційної платформи для організації та координування дій соціально активних громадян, які готові долучитись до ліквідації наслідків надзвичайних подій відповідно до свого фаху.

Концепцію долучення медичної ланки до проєкту, зокрема, проведення навчально-тренінгових заходів, а також проблемні аспекти презентувала проректор з наукової роботи медуніверситету професор Вікторія Сергієнко.

Під час дискусії зацікавлені сторони проєкту обговорили основні етапи розробки системи, можливі варіанти її архітектури, способи залучення до неї членів добровільних формувань. За результатами наради було погоджено план подальшої співпраці.

Варто зазначити, що презентація платформи відбулася під час проведення виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на тему: «Про стан функціонування добровільної та місцевої пожежної охорони». В межах заходу було проведено семінар-нараду з питань розвитку підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони. 

Участь у засіданні взяли народні депутати України з числа представників Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, керівництво Державної служби України з надзвичайних ситуацій, начальники профільних департаментів  ДСНС України та керівники Головних управлінь ДСНС України в областях, а також представники органів виконавчої влади, закладів вищої освіти та ІТ-компаній.

За інформацією наукового відділу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua