28 грудня 2022 р. в Актовій залі теоретичного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося останнє в цьому році засідання Вченої ради Університету, яке було проведене спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської ОВА. У ньому взяли участь директор департаменту, доцент Орест Чемерис, інші члени Вченої ради Університету.

На початку засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський відзначив, що, незважаючи на складну ситуацію, за результатами рейтингового виставкового конкурсу Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2022» https://new.meduniv.lviv.ua/na-prestyzhnomu-osvityanskomu-forumi-nash-universytet-udostoyeno-gran-pri-vyshha-osvita-ukrayiny/ Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєний почесних відзнак – Гран-Прі «Вища освіта України» та диплому “За активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових і інноваційних досягнень”. До того ж почесною грамотою “За вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики у сфері освіти” нагороджено ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, професора Бориса Зіменковського

Відтак, відповідно до порядку денного, з аналізом наукової діяльності Університету та підготовки наукових кадрів у 2022 році перед членами Вченої ради виступив проректор з наукової роботи, професор Андрій Наконечний.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА, доцент Орест Чемерис у своєму виступі закцентував увагу на особливостях роботи галузі охорони здоров’я Львівської області у воєнний час, зокрема, лікуванні та проходженні курсу реабілітації поранених воїнів ЗСУ, діяльності військових шпиталів, Служби екстреної медичної допомоги. За час війни в область переїхало з різних куточків України понад півмільйона громадян, майже 300 тисяч із них потребували медичної допомоги й отримали її в клініках та медзакладах області. 

Директор департаменту ОЗ ЛОВА торкнувся також питання створення клініки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, яке Міністерство охорони здоров’я України означило як пріоритетне.  Він повідомив, що документи стосовно передачі клінічної лікарні Львівської залізниці під управління ЛНМУ імені Данила Галицького перебувають на фінальній стадії, й незабаром очікується прийняття рішення.

З доповіддю про сучасну бойову хірургічну травму виступив завідувач кафедри травматології, ортопедії та воєнно-польової хірургії ЛНМУ, професор Ігор Трутяк.

Ректор нашої Alma Mater, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський проінформував членів Вченої ради про результати анонімного опитування студентів Університету.

Відповідно до порядку денного члени Вченої ради розглянули питання присвоєння вчених звань працівникам низки кафедр Університету.  

Під час засідання Вченої ради було призначено склад разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD). З цього питання виступила відповідальна за діяльність разових спеціалізованих вчених рад у ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Ірина Драпак.

   На завершення засідання голова Вченої ради, ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський привітав присутніх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua