21 червня у Львівському національному медичному Університеті імені Данила Галицького відбулося урочисте вручення дипломів лікарів і фармацевтів випускникам факультету іноземних студентів нашої Alma Mater.

Довгоочікувані дипломи за спеціальностями 222 «Медицина», 221 «Стоматологія» та 226 «Фармація. Промислова фармація» отримали 154 випускники факультету з Польщі, Іспанії, США, Франції, Індії, Палестини, Замбії, Нігерії, Лівану, Марокко, Йорданії, Гани, Єгипту, Тунісу.

Незважаючи на складнощі, які виникали за роки навчання, нинішні іноземні випускники разом з усіма українцями достойно витримали випробування останніх років: від пандемії ковіду до повномасштабного вторгнення рф в Україні – вони зуміли гідно відповісти на виклики часу, повернувшись до України, щоб завершити навчання офлайн.  

Урочистості з нагоди випуску студентів-іноземців, розпочав декан факультету, доцент Євген Варивода, який від імені ректора Університету, професора Ореста Чемериса щиро привітав молодих фахівців та подякував професорсько-викладацькому складу за сумлінну і самовіддану працю. Із завершенням навчання випускників привітала також заступник декана факультету, доцент Олена Смолькова

Відтак заступник декана, викладач Олена Пушкіна ознайомила присутніх із наказами ректора Університету, професора Ореста Чемериса  «Про завершення навчання випускників 2024 року». Дипломи молодим спеціалістам урочисто вручив декан факультету, доцент Євген Варивода, який  на завершення урочистостей побажав їм завжди гордо нести звання випускника Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Своєю чергою перед присутніми виступили сьогоднішні випускники, які висловили слова вдячності на адресу Університету, своїх наставників, працівників деканату, а також рідних і близьких.

Зазначимо, що відповідно до змін, внесених МОЗ України до Положення про інтернатуру, іноземні громадяни також мають можливість за бажанням проходити інтернатуру в Україні. 

За інформацією факультету іноземних студентів

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua