Відбулося перше цього навчального року робоче засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Провів його ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. Традиційно присутні вшанували пам’ять тих , хто пішов із життя, хвилиною мовчання. Згодом ректор виконав приємну місію – вручив атестат професора  Галині Світлик, професору кафедри сімейної медицини та атестати доцента – Наталі Пилипів, доценту кафедри ортодонтії, Оксані Макар, доценту кафедри сімейної медицини та Євгену Лещуку, доценту кафедри ортопедичної стоматології.

   Першим пунктом порядку денного сьогоднішнього зібрання була доповідь ректора Університету з нагоди початку нового навчального року. Академік НАМН України Борис Зіменковський детально розповів про досягнення навчального закладу за минулий рік у різних сферах: навчальній, науково-дослідній, соціальній. Ректор висловив занепокоєння частими змінами правил вступу до медичних закладів вищої освіти, що призводить  до зменшення кількості бажаючих серед української молоді обирати медичну професію, особливо фах педіатра. Це згодом може негативно позначитися на розвитку галузі охорони здоров’я загалом. Тим часом для студентів ЛНМУ ім. Данила Галицького створені усі умови для якісного та успішного навчання: постійно вдосконалюються навчальні програми, оновлюється матеріально-технічна база, бібліотечні фонди, закуповується нове обладнання для симуляційного центру, клінічних кафедр. Університет багато коштів вкладає у реконструкцію гуртожитків для студентів та інтернів,  в студентському містечку облаштовано новий спортивний майданчик із сучасним рекортановим покриттям для занять ігровими видами спорту. Борис Семенович зауважив, що в найближчих планах – й надалі інвестувати зароблені кошти у поліпшення навчального процесу.

   Долучившись до обговорення доповіді, член Вченої ради Університету, начальник Львівського міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб зауважив, що медичні заклади міста дуже цінують співпрацю з Університетом і планують й надалі її розвивати. Але звернувся до керівників клінічних кафедр з проханням  раціонально підходити до використання приміщень, що займають кафедри в лікувальних установах міста.

Члени Вченої ради затвердили теми науково-дослідних робіт для отримання державного фінансування та тему докторської дисертації доцента кафедри загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії Ірини Драпак.

Під час засідання Вченої ради Університету відповідно до порядку денного розглядалися питання присвоєння вчених звань працівникам Університету.  

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua