27 грудня 2019 р. на кафедрі філософії та економіки нашого Університету відбувся підсумковий круглий стіл за результатами діяльності кафедри. Участь у заході взяли працівники кафедри, філософи-викладачі закладів вищої освіти, представники філософської спільноти Львова. 

Завідувач кафедри, професор Ігор Держко підсумував працю над шістьма міжнародними науковими конференціями, проведеними за звітний період, зокрема «Феномен свободи у контексті цивілізаційних викликів XXI століття» та «Щастя та цивілізаційний розвиток» (2019). Конференції мали міждисциплінарний характер, до їх підготовки і проведення були залучені фахівці природничих, точних та гуманітарних наук. До аналізу зазначених тем активно доєднались анатоми, фізіологи, імунологи, медики-практики та теоретики, а також інші фахівці вузького профілю.

Учасники круглого столу обговорили доцільність підготовки колективної монографії, об’єднаної ідеєю наскрізних цивілізаційних викликів, а також обгрунтували тему наступної конференції, яку вирішили присвятити проблемам гармонії у живих та неживих системах.

На завершення було окреслено перспективи створення громадської організації, покликаної займатися просвітницькою роботою, переосмисленням і відновленням ролі філософії у суспільному житті.

За інформацією кафедри філософії та економіки 

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua