18 вересня 2019 року у приміщенні Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника відбулося урочисте відкриття виставки «Фармація літературна», присвяченої 20-річчю професійного свята – Дня фармацевтичного працівника та 55-річчю від дня заснування кафедри організації і економіки фармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

У заході взяли участь викладачі і студенти ЛНМУ імені Данила Галицького, представники фармацевтичної громадськості Львова, яких привітав генеральний директор ЛННБ України імені В. Стефаника, к. пед. н. Василь Ферштей. 

Під час урочистостей виступили представники ЛНМУ імені Данила Галицького – завідувач кафедри організації і економіки фармації, проф. Богдан Громовик, декан фармацевтичного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького доц. Данило Камінський, завідувач кафедри фармакогнозії і ботаніки, доц. Роман Дармограй, завідувачка кафедри технології ліків і біофармації, доц. Світлана Білоус, доц. кафедри організації і економіки фармації Андрій Дацко та колишній працівник кафедри, доц. Софія Терещук, а також керівник служби навчання і розвитку персоналу ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум» Мар’яна Івашина. 

Присутні оглянули експозицію виставки, яка складається з трьох розділів. Вони розкривають здобутки 22 письменників-фармацевтів та художні твори, у яких описуються життєві ситуації, пов’язані з фармацією, а також основні монографічні і навчальні видання співробітників кафедри організації і економіки фармації.  Окремий стенд відведено для відображення життєвого та творчого шляху доц. Івана Гнідця, котрий тісно співпрацював з проф. Миколою Туркевичем, проф. Василем Крамаренком і проф. Романом Піняжком.

За інформацією кафедри організації і економіки фармації 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua