Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України у 1998 році, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за кропітку працю та високу місію усім працівникам бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицькогоякі виховують грамотного читача, навчають його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки. Адже сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, а також відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводяться презентації, виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

У цей день щиро вітаємо всіх співробітників наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!

Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам!

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua