Міністерство освіти та науки України затвердило  нові умови вступу до закладів вищої освіти у 2019 році, передбачивши низку змін до минулорічних правил.

Змінився перелік предметів, сертифікати з яких потрібно буде подавати для здобуття медичної освіти: до традиційних української мови (обов’язковий), хімії та біології  додалися ще математика та фізика. Правда, тепер вступник до ЛНМУ ім. Данила Галицького обиратиме, із якого з двох профільних предметів складати ЗНО. До речі, при вступі на навчання цього року діятимуть  сертифікати ЗНО, отримані випускниками у 2017, 2018 та 2019 роках.

Стосовно медичних спеціальностей, то мінімальний конкурсний бал із профільних дисциплін залишається незмінним – 150, натомість, для вступу на фармацевтичний факультет встановлено конкурсний бал – не менше 130.

Цьогоріч мав би запрацювати механізм першочергового зарахування вступників, які після закінчення навчання в медичному університеті готові відпрацювати 3 роки в сільській місцевості.

  Абітурієнтам 2019 року доведеться швидше визначатися із обраними вузами та спеціальностями, оскільки терміни вступної кампанії будуть дещо скороченими.

 Детальніше про умови вступу до ЛНМУ ім. Данила Галицького  розповідає член приймальної комісії Університету, доцент Андрій Кузик:

Відділ комунікації та промоції

press@meduniv.lviv.ua