Цьогорічна вступна кампанія вийшла на фінішну пряму. Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького традиційно в лідерах – друге місце за кількістю поданих заяв серед медичних закладів вищої освіти України. Понад 4800 вступників виявили бажання здобувати професію лікаря, стоматолога чи фармацевта у стінах нашої альма-матер, серед них 50 із максимальними 200 балами сертифікатів ЗНО. Ці цифри є вищими за минулорічні, а відтак очікується й зростання прохідного балу на місця державного замовлення.

Прийом електронних заяв на вступ до ЗВО завершився 23 липня. Тепер вступники очікують результатів широкого конкурсу та рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення.

Нагадаємо, що 28 липня вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення. Навпроти тієї заяви, за якою буде рекомендація на бюджет, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування». Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18:00 02 серпня.

За інформацією Приймальної комісії

Відділ комунікації і промоції

pressa@meduniv.lviv.ua