Цьогорічна вступна кампанія до закладів вищої освіти у розпалі. Як відомо, заяви на вступ до обраних навчальних закладів абітурієнти подають в електронному вигляді, згодом їх перевіряє Приймальна комісія ЗВО та ухвалює рішення: допустити до конкурсу, уточнити інформацію чи відхилити заяву через невідповідність Умовам прийому. Працює Приймальна комісія впродовж усього періоду подачі документів без вихідних. За інформацією відповідального секретаря Приймальної комісії ЛНМУ, професора Романа Фафули,   на ранок 19 липня до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького подано понад 3200 заяв, що перевищує показники минулорічної вступної кампанії у цей же період. Найбільше подано заяв за спеціальностями 222 Медицина (понад 1700 заяв) та 221 Стоматологія (понад 650 заяв).

Серед заяв, поданих на участь у конкурсі за спеціальністю 222 Медицина, понад 400 заяв з пріоритетом 1.Загалом же число бюджетних місць на цю спеціальність очікується 440.

Як зауважує відповідальний секретар, досить часто вступники роблять помилки при подачі електронних заяв. Зокрема, подають заяви на учать у конкурсі за спеціальностями 222 Медицина, 221 Стоматологія, 228 Педіатрія вступники, в яких бали сертифікатів ЗНО з другого та третього конкурсних предметів нижче 150 балів і в той же час конкурсний бал нижчий 175 балів. Аби уникнути таких помилок, для зручності обрахунку конкурсного балу вступника на сторінці приймальної комісії розміщений калькулятор розрахунку останнього http://vstup.meduniv.lviv.ua/?page_id=1121

Нагадаємо, що подача електронних заяв від вступників триватиме до 18.00 год. 23 липня, і не пізніше 28 липня буде оприлюднено список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення. 

За інформацією Приймальної комісії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua