Книга-альбом «Анатомічний музей ЛНМУ ім. Данила Галицького» була створена на кафедрі нормальної анатомії Університету за участі завідувачки кафедри, професорки Лесі Матешук-Вацеби та доцентки цієї ж кафедри Уляни Підвальної. Нещодавно вони презентували видання на кафедрі анатомії Віденського Медичного Університету (Medizinische Universität Wien). Подія відбулася за участі заступника керівника кафедри – професора Вольфганга Венігера (Dr. Wolfgang J. Weninger) та наукових працівників кафедри. 

Австрійських колег вразила подібність наших кафедр та неймовірна якість збережених препаратів. Особливо додає виданню багатомовний переклад тексту, зокрема й німецькою. В альбомі подано чимало інформації про професорів  Генрика Кадия та Владислава Шимоновича, доля яких також пов’язана з Австрією. Це спонукало австрійських колег долучити Львів до роботи над проєктом «Випускники Віденського медичного університету в країнах Європи».

Автори також повідомили, що днями бібліотека Королівського коледжу Лондонського університету одержала примірник альбому «Анатомічний музей ЛНМУ ім. Данила Галицького» у свій фонд (King’s College London University Library). То ж географія поширення знакового видання, де розповідається про унікальну колекцію анатомічних експонатів, яких за понад 125 років існування музею зібрано більше 2 тисяч, постійно розширюється.

За інформацією кафедри нормальної анатомії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua