З 9 по 11 лютого у Луцьку пройшов чемпіонат України зі стрільби з лука серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату. За першість України змагалися майже 30 спортсменів із шести областей: Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Черкаської, Житомирської та міста Києва.

У змаганнях взяли участь шестеро вихованців спортивно-стрілецького клубу «МЕДІН» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – Сергій Атаманенко, Микола Галишич, Богдан Носевич, Ганна Шашук,  Олександра Чіркова, Наталія Малих.

Наші спортсмени гідно виступили на змаганнях та здобули 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Зокрема, Ганна Шашук у змаганнях з класичного лука виборола І місце, ставши чемпіонкою України серед жінок, Олександра Чіркова посіла ІІ місце, Наталія Малих у змаганнях з блочного лука виборола І місце, ставши чемпіонкою України. Заслужений майстер спорту України Сергій Атаманенко виборов бронзову медаль у змаганнях з блочного лука в особистій першості, у змаганнях з класичного лука Микола Галишич посів 4 місце, а Богдан Носевич5 місце

Вітаємо чемпіонів, призерів та учасників змагань!