7 листопада 2019 року за сприяння Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Українська мова як іноземна: літературні межі та щоденна комунікація молоді».

Учасниками заходу стали працівники кафедри українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького – завідувачка кафедри українознавства, доцент Тетяна Єщенко, доценти Наталія Гірна, Віра Мельник, старший викладач Галина Стечак та викладач Наталія Іщук. 

Доцент Тетяна Єщенко у вітальному слові представила відео-проєкт до Дня української писемності та мови за участю іноземних студентів ЛНМУ імені Данила Галицького «І кожне слово – усмішка кохання…». 

На семінарі презентувалися результати соціологічного дослідження «Престижність української мови в середовищі іноземних студентів», проведеного навесні цього року серед трьох закладів вищої освіти Львова – Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського національного університету імені Івана Франка, НУ «Львівська політехніка». 

У заході також взяли участь викладачі української мови як іноземної, що працюють за кордоном і в Україні, дипломатичні представники зарубіжних країн. 

За інформацією кафедри українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua