21 лютого 2019 р. студенти-випускники фармацевтичного факультету заочної форми навчання отримали дипломи  спеціаліста та кваліфікацію провізора.

 Урочистості з нагоди 19-го випуску розпочав в.о.декана фармацевтичного    факультету доцент Данило Камінський. Він тепло привітав випускників, щиро подякував за сумлінну і самовіддану працю професорсько-викладацькому складу.

  Заступник декана старший викладач  Любов Костишин зачитала наказ ректора університету від 21.02.2019 р.  № 383-ст «Про завершення навчання випускників 2019 року». Вручав дипломи голова екзаменаційної комісії, професор Петро Олійник. Він привітав випускників з хвилюючою подією і побажав їм зробити успішну професійну кар’єру, а також отримувати справжню творчу насолоду від обраного фаху. Професор висловив сподівання, що сьогоднішні випускники плідно працюватимуть на благо України, її сьогодення і майбуття.

Молодих провізорів привітала із закінченням навчання виконавчий директор Галицької фармацевтичної асоціації Неля Бик. Вона побажала новій зміні фармацевтів міцного здоров’я, добра, благополуччя, успіхів, професійних здобутків та закликала ніколи не зупинятися на досягнутому, підтримувати наступність поколінь фармацевтів, примножувати славні традиції провізорів Галичини.

З вітальними словами до випускників та присутніх звернулися попередні декани фармацевтичного факультету, професор Роман Лесик, доцент Володимир Роговик та завідувач кафедри фармакогнозії та ботаніки доцент Роман Дармограй.   

     Вручення дипломів – підкреслив професор Лесик, – це не тільки свято для кожного випускника університету, але й важлива подія для всієї фармацевтичної галузі.

Від імені вчорашніх студентів Наталя Ходорівська та Ірина Петришак подякували викладачам університету за життєві настанови і добротне навчання.  

В.о.декана факультету Данило Камінський   на завершення урочистостей побажав студентам не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях та гордо нести звання випускника фармацевтичного факультету Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Оксана Демчук, методист фармацевтичного факультету

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua