Пандемія у зв’язку із поширенням Covid-19 та тривалий карантин суттєво змінили наше життя. Вперше за час існування Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького не відбудеться урочиста церемонія випуску студентів. В останні дні червня університетська площа порожня.

Та це не означає, що прощання із випускниками 2020-го року не відбудеться! Привітання, побажання, напутні слова, клятва лікаря та провізора – все буде, але дистанційно, як і навчання та іспити впродовж останніх місяців. Ви почуєте напутні слова від Бориса Зіменковського –  ректора Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, академіка НАМН України, професора;  привітання від Ірини Микичак – заступниці міністра охорони здоров’я України, колишньої випускниці ЛНМУ ім. Данила Галицького;  Максима Козицького – голови Львівської обласної державної адміністрації, колишнього випускника ЛНМУ ім. Данила Галицького; Андрія Садового – міського голови Львова; Ореста Чемериса – директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА, колишнього випускника ЛНМУ ім. Данила Галицького; деканів факультетів Університету та студентів – випускників. 

Зустрічаємося на ютуб каналі Університету  25 червня о 10 годині! https://www.youtube.com/channel/UCNpJd7GDD-fSPDnnuKoagwA

Успіхів та удачі вам, дорогі випускники, і неодмінно – міцного здоров’я! 

Навчальний відділ

Відділ комунікації та промоції

press@meduniv.lviv.ua