[]Травень, зазвичай, в Університеті – пора випускних іспитів, тестувань, захисту дипломних робіт. Попри триваючу військову агресію росії проти нашої держави, підсумкові атестації випускників  факультетів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького відбуваються організовано, відповідно до затверджених графіків. 

 Напевно, найважче було пристосуватися до навчання в умовах воєнного стану іноземним студентам. Навесні минулого року їх доводилося евакуювати до сусідніх європейських країн, а вже звідти вони прямували додому. Коли стало зрозуміло, що Західні регіони України є відносно безпечними та далекими від зони активних бойових дій, студенти поверталися, аби закінчити навчання та скласти випускні іспити.

Свої теоретичні знання та набуті практичні навички демонстрували 105 майбутніх медиків, 13 стоматологів та 4 фармацевтів, що приїхали навчатися у ЛНМУ ім. Данила Галицького з-за кордону.

У випадку, якщо іноземний студент через об’єктивні причини не міг дістатися в Україну, скласти ОСП(К)І він міг дистанційно. Проте більшість студентів за першої можливості повернулися до Львова на стаціонарне навчання, а відтак і на підсумкову атестацію.

У випускників фармацевтичного факультету крім ОСПІ пройшов ще й  другий етап випускних випробувань – захист магістерських кваліфікаційних робіт. Державній екзаменаційній комісії іноземні студенти представили ґрунтовні наукові дослідження, які планують продовжувати в майбутньому, займаючись лікарською практикою.

Серйозно готувалися до підсумкової атестації й іноземні студенти медичних факультетів. Впродовж тижня – до 31 травня –  вони пройдуть підсумкову атестацію, яка засвідчить їх рівень знань з педіатрії, хірургії, внутрішньої медицини, акушерства та гінекології, гігієни та соціальної медицини.  Традиційно на базі університетського  імітаційного навчального центру вони виконуватимуть завдання на 12-ти предметних станціях.

 На думку декана факультету іноземних студентів доцента Євгена Вариводи, і Університет, його викладачі та співробітники, і самі іноземні студенти за нинішніх надзвичайно складних умов зробили усе, аби здача іспитів була успішною, як і подальша професійна кар’єра випускників-іноземців.

Відділ комунікації і промоції

press@medniv.lviv.

 []