Чим ближче до початку нового навчального року, тим актуальнішими стають питання про його початок та організацію освітнього процесу в Університеті. Ректор ЛНМУ ім. Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський підписав наказ № 2790-з «Про організацію освітнього процесу в осінньому семестрі 2022-2023 н.р.». У ньому, зокрема, передбачено, що 2022-2023 навчальний рік розпочнеться відповідно до затвердженого графіка освітнього процесу та розкладів занять: для студентів II-VI-их курсів всіх факультетів та форм навчання та аспірантів – з 1 вересня 2022року; для студентів I-их курсів  – з 15 вересня 2022року. Підготовка лікарів (фармацевтів, провізорів) – інтернів проводитиметься у терміни, встановлені навчально-виробничими планами і програмами підготовки в інтернатурі за відповідними спеціальностями.

Освітній процес відбуватиметься у змішаному режимі з урахуванням, що проведення аудиторних занять у приміщеннях університету можливе лише в межах розрахункової місткості укриттів, які можуть бути використані для захисту учасників освітнього процесу в разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення.

Таким чином, у форматі офлайн  можна проводити:

  • виробничу практику, передбачену графіком навчального процесу для здобувачів усіх факультетів та років навчання;

а також практичні заняття для таких категорій здобувачів освіти:

  • студенти I-их курсів медичних, стоматологічного, фармацевтичного факультетів;
  • студенти VI-го курсу медичних факультетів;
  • студенти V-го курсу стоматологічного і фармацевтичного факультету (денної форми навчання);
  • аспіранти 1-4 років навчання;
  • лікарі (фармацевти) -інтерни усіх років навчання.

Заняття проводитимуться  у приміщеннях університету та клінічних баз кафедр з дотриманням вимог безпекової ситуації та протиепідемічних заходів.

У форматі онлайн проходитимуть всі лекційні заняття, а також практичні заняття для студентів:

  • II-IV курсів медичних, стоматологічного, фармацевтичного факультетів;
  • V курсу медичних факультетів;
  • I-V курсів фармацевтичного факультету (заочної форми навчання)

Що стосується іноземних студентів, то їх навчання проходитиме у змішаній формі (офлайн або онлайн) залежно від можливості їх прибуття на навчання в Україну. 

Окрім того, цим же наказом доручено провести у форматі офлайн Єдиний державний кваліфікаційний іспит  (ЄДКІ) для студентів IV-х курсів усіх факультетів у терміни, встановлені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.04.2022 № 667 «Про внесення змін до Графіка проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр».

На виконання цього наказу ректор дав відповідні доручення деканам факультетів, завідувачам кафедр та керівникам відповідних структурних підрозділів.

За інформацією навчального відділу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua