Нещодавно у культурно-мистецькому центрі «Львівський палац мистецтв» відбулася одна з найбільших подій в Україні для дітей – Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія».

Основною місією цьогорічного заходу був порятунок Планети «Книгоманія» від екологічної катастрофи. З цією метою для всіх юних рятівників відбулися різноманітні майстер-класи та випробовування: спортивні, танцювальні, музичні, театральні, науково-пізнавальні та багато інших.

У проведенні Дитячого форуму, в межах заходу «Teddy Bear Hospital», взяли участь і представники ЛНМУ імені Данила Галицького – члени СНТ кафедри оториноларингології, студенти 4 курсу: Д. Клакович, І. Чапля, Я. Ткачук, С. Шевченко, які є активними учасниками локального осередку ГО «УМСА» (UMSALviv) і які власне висунули ідею проведення вищевказаного заходу.

Нагадаємо, що ГО «УМСА» є офіційним партнером та учасником Дитячого Форуму – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», у межах якого на території культурно-мистецького центру «Львівський палац мистецтв» вже вдруге організовує захід «Teddy Bear Hospital».

Суттю майстер-класу було подолання дитячого страху до лікарів та медичних маніпуляцій у формі гри, де діти, іграшкові ведмедики та студенти ЛНМУ імені Данила Галицького мали певну рольову участь: ведмедики – це пацієнти, діти – батьки ведмедиків, студенти-медики – лікарі.

Діти мали можливість спробувати себе у ролі лікарів різних спеціальностей: cімейного лікаря, хірурга-травматолога, окуліста, невролога та ЛОР-лікаря. Вони з радістю і захопленням, як справжні лікарі, обстежували своїх «плюшевих» пацієнтів.

Такий майстер-клас дав можливість не тільки ознайомитись із специфікою лікарського фаху та відчути себе справжніми «лікарями», а й не боятись людей в білих халатах.

За інформацією кафедри оториноларингології

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua