Щоразу міжнародна мережа академічних бізнес інкубаторів YEP! знаходить актуальні формати для підсилення студентських стартапів і університетського підприємництва, а нові партнерства та старі дружби дозволяють залучати спікерів світового рівня.

Незабаром відбудеться найголовніша подія року для підприємців, дослідників та інноваторів в українських університетах, що готові змінювати світ. 

Уже 22 вересня 2023 р. YEP відбере 6 найкращих студентських стартапів для найпотужнішого Students Startup Battle у межах конференції Startup Campus!

Упродовж двох днів на двох локаціях амбітні студентські стартапи та топові представники світової стартап-спільноти об’єднаються, щоб обговорити університетське підприємництво.

  Аби долучитись до конференції, необхідно зробити декілька кроків:

  Заповнити форму, якщо ви студент і маєте свій стартап:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3MWCttlaQYTiKrSoBSoW0I2y-KLWPjQ4shFZ0jOG0_l5GRA/viewform?usp=send_form

  Залишити заявку до 20 вересня та чекати на своє запрошення

  Взяти участь у батлі, який відбудеться 1 жовтня у Львові на IT Arena.

Представник команди виграє поїздку на конференцію Slush у Фінляндії 30 листопада-1 грудня. Тож якщо ви студент та маєте що показати світові подавайте заявку!

Startup Campus проходить у межах ініціативи YEP «Підприємницький університет», що реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Не пропустіть найпотужніший стартап-батл цієї осені! 

Нагадаємо, що YEP! – це міжнародна мережа академічних бізнес інкубаторів. Можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці. Місія Yep! – створити екосистему молодіжного підприємництва в Східній Європі, яка надає можливості молоді для персонального та професійного розвитку.

Більше про конференцію та пітч:

https://www.yepworld.org/startupcampus23