Шановні колеги, викладачі, працівники та студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького!

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, який відзначається у неділю, 16 червня, сердечно вітаємо усіх, хто пов’язав своє життя з медициною. На кожного з Вас, шановні колеги, покладено нелегку, але почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей. Висловлюємо Вам вдячність за Вашу благородну працю, якій Ви присвятили своє життя, за Ваш професіоналізм та вірність своєму високому покликанню.

Зичимо усім медичним працівникам, щоб у своїй щоденній праці Ви повсякчас відчували особливу потрібність людям, пошану від колег і пацієнтів за Ваш професіоналізм та вірність своєму високому покликанню! Нехай Ваша робота приносить повагу з боку пацієнтів і держави, а усе добро, яке ви робите для людей, повертається до Вас сторицею! Нових Вам горизонтів у професійній діяльності, великого щастя, достатку, міцного здоров’я Вам і Вашим близьким та Божого благословення!