25 січня 2021 року кандидат історичних наук, доцент кафедри українознавства Віра Мельник організувала і провела виховне заняття для студентів 1 курсу фармацевтичного факультету 1-9 груп з теми «Моя суверенна Україно» з нагоди Дня Соборності України, що традиційно відзначають 22 січня.  Саме у соборності – єдність і сила нашої нації. 

На занятті було згадано про події, що передували Акту Злуки, що відбувалися у ці дні в межах Києва, Львова та інших міст, а також про святкування Дня Соборності вже в незалежній Україні. 

Студенти взяли активну участь в обговоренні цікавих та актуальних питань та підготували низку презентацій. Учасники заняття переглянули два короткометражні історично-документальні фільми. 

Попри дистанційне навчання, надважливі цінності української історії не були поза увагою, а за допомогою платформи ZOOM вдалося вибудувати дистанційний зв̕язок між студентами і вшанувати річницю Дня Соборності України, пригадати основні факти та події, а також вкотре довести, що українці завжди прагнули до створення міцної держави.

За інформацією кафедри українознавства 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua