З нагоди Всесвітнього дня здоров’я відбудеться черговий міжнародний науковий вебінар (pdf) на тему «Пандемія COVID-19: вакцинація, тяжкі хворі та комунікація з пацієнтами». Захід пройде 7 квітня 2021 року з 15.00 до 16.30. 

Трансляція вебінару здійснюватиметься у мережі Facebook на сторінці журналу Proceedings of the Shevchenko Scientific Society. Medical Sciences (Медичні Науки) @mspsss https://www.facebook.com/mspsss/

Організаторами заходу виступили:

  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  • Наукове товариство імені Шевченка.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького представлятимуть:

  • Валентина Чоп’як – завідувачка кафедри клінічної імунології та алергології, професорка;
  • Лариса Костюченко – професорка кафедри клінічної імунології та алергології 
  • Христина Ліщук-Якимович – доцентка кафедри клінічної імунології та алергології 
  • Наталія Матолінець доцентка кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНК КЛШМД.

У вебінарі доповідачами будуть також гості:

  • Армен Гаспарян – асоційований професор медицини; дослідник відділень ревматології, науки і розвитку Навчального Центру Університету Бірмінгему, Дадлі  (Великобританія) 
  • Латіка Гупта – асистент кафедри клінічної імунології та ревматології Післядипломного інституту медицини імені Санджая Ганді (Індія).
  • Ярина Романишин – лікар-імунолог Західноукраїнського центру дитячої імунології (Львів, Україна). 

Із вступним словом виступлять професори нашої Alma Mater Валентина Чоп’як та Оксана Заячківська. Модератор – доц. Олена Зімба.

Учасники вебінару обговорять актуальні питання сьогодення: чому є проблемою вакцинація в Україні в умовах пандемії COVID-19; вакцинація проти SARS-CoV-2; вакцинація від COVID-19 пацієнтів з автоімунними та алергічними хворобами; вакцинація хворих на первинні імунодефіцити. Присутні також почують інформацію «з перших рук» про досвід боротьби з COVID-19 у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. 

Іноземні гості представлять доповіді: «Аутоімунітет та тромбоз при COVID-19» («Autoimmunity and Thrombosis in COVID-19») та «Телездоров’я та догляд за пацієнтами в період пандемії COVID-19» («Telehealth and patient care in the time of the COVID-19 pandemic»).

Мовами вебінару будуть українська та англійська.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Додаткова інформація: zimbaolena@gmail.com

За інформацією кафедри внутрішньої медицини №2

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua