За підсумками змагань серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації «Універсіада Львівщини-2019», в яких узяли участь 15 ЗВО Львівської області, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького виборов ІІІ місце у комплексному заліку.

Команду ЛНМУ імені Данила Галицького нагороджено кубками та грамотами. Університет відзначено за високий організаційний та професійний рівень проведення змагань.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед студентської молоді та досягнуті при цьому результати почесними подяками Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України нагороджено ректора нашого Університету, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського та проректора з науково-педагогічної роботи, професора Анатолія Магльованого.

За активну участь у забезпеченні проведення змагань «Універсіада Львівщини-2019» грамотами відзначено завідувачку кафедри фізичного виховання і спортивної медицини, доцента Ольгу Кунинець та головних суддів змагань з видів спорту, доцентів кафедри фізичного виховання і спортивної медицини Любомира Стрельбицького та Олександра Новицького

За інформацією кафедри фізичного виховання і спортивної медицини

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua