22 січня, у День Соборності, з ініціативи Національного олімпійського комітету України у Львівській області було організовано спільне відеопривітання від Олімпійської ради Львівщини з нагоди унікальної історичної дати Соборності України – 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

На флешмобі, що відбувся на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові, зібралася спортивна громадськість Львівщини. Тут прозвучали щирі привітання з нагоди свята і патріотичні промови, з якими виступили члени виконкому Олімпійської ради Львівщини.

Участь у флешмобі взяли і представники Львівського національного університету імені Данила Галицького. Зокрема, від нашої Alma Mater слова вітання виголосили проректор з науково-педагогічної роботи Університету, член виконкому відділення НОК України у Львівській області, академік Академії наук вищої освіти, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту з важкої атлетики, професор Анатолій Магльований, а також заступник голови відділення НОК України у Львівській області, завідувач кафедри філософії та економіки, професор Ігор Держко.

Гриновець Володимир,  доцент, голова осередку товариства української мови імені Т. Шевченка «Просвіта» ЛНМУ імені Данила Галицького

Фото автора

Відділ комунікації та промоції

pressa@meduniv.lviv.ua