На засіданні Вченої ради університету 23 грудня 2020 року затверджено Правила прийому на навчання до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у 2021 році.

Як пояснив відповідальний секретар приймальної комісії д. біол. н., доцент Роман Фафула, основний етап вступної кампанії у 2021 проходитиме у липні.

Особливості вступу на медичні спеціальності в 2021 році:

У 2021 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям результати ЗНО з трьох конкурсних предметів:

  • українська мова;
  • математика (другий конкурсний предмет);
  • фізика або біологія або хімія (третій конкурсний предмет).

Мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» не можуть бути менше ніж 150 балів з другого та третього конкурсних предметів, за винятком випадків, коли конкурсний бал вступника вищий, ніж 175 балів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

У 2021 році для вступу приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Також цьогоріч обмежено кількість заяв на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не більше 30 заяв.

Докладніше: http://vstup.meduniv.lviv.ua/

За інформацією Приймальної комісії 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua