Нещодавно у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця у змішаному форматі (онлайн та офлайн) відбулося чергове засідання Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». 

Учасниками заходу стали заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко, заступник Голови профільного комітету Верховної Ради України Оксана Дмитрієва, директор ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» Олександр Усенко, директор ДУ «Український центр трансплантат-координації» Дмитро Коваль, голови Регіональних рад відзнаки та їх заступники. 

У засіданні активну участь взяла представниця Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, завідувачка кафедри медичного права, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, д. юр. н., доцент Ірина Сенюта

Учасники події під головуванням очільника Поважної Ради Василя Князевича заслухали інформацію про хід конкурсного відбору 2020-2021 р.р. на присудження відзнаки. 

Присутні також розглянули актуальну тему в сучасній медицині – «Правові, етичні та медичні засади розвитку системи трансплантології в Україні». Після обговорення було прийнято звернення Поважної Ради до головних інституцій держави всебічно сприяти розвитку системи трансплантології в Україні.

Під час засідання обрано професійно-етичну комісію Поважної Ради, до складу якої увійшли завідувач кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, доцент Ірина Сенюта та голова комітету з біоетики ДУ «Інститут ПАГ НАМН України», професор Тетяна Татарчук. 

З-поміж основних засад діяльності, зазначена комісія проводить розгляд скарг на предмет порушення проведення конкурсного відбору, зокрема скарг на роботу Регіональних рад та Національно-експертної комісії.

Довідка. Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

За інформацією кафедри медичного права

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua