Завідувачку кафедри медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, професорку Ірину Сенюту обрано до складу Науково-консультативної ради при Голові Верховної Ради України. Про це йдеться у Розпорядженні Голови Верховної Ради України від 30.12.2021 № 502. Ірина Сенюта увійшла до групи експертів, що опікуватимуться соціальним законодавством (трудове, житлове, медичне, освітнє, наукове, пенсійне).

Науково-консультативна рада при Голові Верховної Ради України – це консультативно-дорадчий орган, що функціонує для залучення висококваліфікованих фахівців у сфері права до законопроектної роботи, підготовки наукових висновків з питань діяльності Верховної Ради України, які потребують наукового забезпечення.

Науково-консультативна рада утворюється з числа висококваліфікованих фахівців у сфері права, які погодилися брати участь в її роботі. Членом Науково-консультативної ради може бути фахівець, який має науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), адвокат, суддя у відставці.

Щиро вітаємо!

Детальніше:

https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/502/21-%D1%80%D0%B3?fbclid=IwAR3xmGRWOwtATWEKD5mjOfQdbc6RRRxWrVSDV7S6xRhvOV3ywybpd932gVI#Tex

За інформацією кафедри медичного права

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua