Науково-практичний журнал «Медичне право», одним зі співзасновників якого є Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, за результатами щорічного оцінювання та ранжування наукових журналів проіндексовано в міжнародній наукометричній базі Index Copernicus International. Цьогоріч індекс журналу знову зріс та становить вже 78,53 бали.

Журнал з багаторічними традиціями отримав належне професійне визнання, вкотре підтвердивши, що є належним науковим майданчиком для професійної наукової дискусії. Це українське видання, що має на меті поєднати мультидисциплінарну проблематику трьох наук ― права, медицини і біоетики. Він стане у нагоді науковцям і практикам для максимально успішної роботи над розвитком медичного права в Україні, як галузі права, науки та навчальної дисципліни з урахуванням міжнародних і регіональних стандартів та інтеграційних процесів.

Редакційно-наукова колегія дякує творчій команді журналу, авторам, читачам та усім натхненникам медичного права за спільну плідну роботу та запрошує до співпраці над матеріалами до журналу «Медичне право». 

Детальніше про оцінювання журналу за посиланням:

 https://journals.indexcopernicus.com/search/details?id=32424&lang=pl 

За інформацією кафедри медичного права

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua