У нашій Alma Mater відбулася звітно-виборна профспілкова конференція працівників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. На конференції був присутній голова об’єднання профспілок медичних працівників Юрій Білий. Делегати конференції заслухали звіт про роботу профспілкового комітету за період з 2014 р. по 2019 р. (доповідав голова профкому, доцент Г. Корнієнко). Після обговорення звітної доповіді та виступів усіх бажаючих, делегати одностайно оцінили роботу профспілкової організації як добру.

Відтак відбулося голосування щодо обрання нового профспілкового комітету, до якого увійшли 11 осіб. Новообраним головою профкому працівників Університету став завідувач кафедри філософії та економіки, професор Ігор Держко. Принагідно зазначимо, що очільник профспілки Університету працюватиме на громадських засадах, залишаючись керівником кафедри.

На конференції також було обрано делегатів на Шосту звітно-виборну конференцію Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. Ними стали ректор, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський та голова профспілкового комітету ЛНМУ імені Данила Галицького Ігор Держко. Новообраний профспілковий комітет вже почав роботу над новою редакцією Колективного договору, який буде поданий на обговорення у структурні підрозділи Університету.

За інформацією профкому співробітників ЛНМУ ім. Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua