Відділ маркетингу, кошторису та постачання

Адреса

м. Львів, вул. Пекарська, 69
тел. 275-77-23, факс. 275-77-23

E-mail

Керівник підрозділу


Фурманець Марія Романівна

Напрямок діяльності

Основним завданням відділу є своєчасне забезпечення обладнанням, апаратурою, реактивами, навчальною та науковою літературою, меблями, м'яким і твердим інвентарем будівельними матеріалами та іншими товарами структурних підрозділів університету.
З цією метою здійснюється вивчення внутрішнього та зовнішнього ринків товарів, необхідних для діяльності Університету, постійно поновлюється комп'ютерний банк даних найпоширеніших товарів.
Відділ приймає від керівників структурних підрозділів Університету мотивовані заявки на матеріально-технічне постачання, передбачене кошторисом поточного року, а також з метою прозорості закупівель, готує матеріали та розміщає на сторінках видань плани закупівель, копії укладених договорів із специфікаціями, згідно до вимог чинного законодавства.
В відділі складається тендерна документація для проведення відкритих торгів та публікується в електронній системі закупівель («Prozorro»).
Відділ забезпечує оформлення договорів з постачальниками товарів, здійснює контроль за своєчасною передачею усіх матеріально-технічних засобів на склад Університету, контролює складання звітності.

Штат підрозділу


Думич Оксана Володимирівна - товарознавець
Заревич Юрій Михайлович - завідувач господарським складом
Джус Микола Павлович - агент з постачання
Жак Володимир Михайлович - підсобний робітник

“]