Віварій

Адреса

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 59/5
тел. +38(032) 236-84-55

E-mail

Керівник підрозділу


Стефанишин Юрій Михайлович

Напрямок діяльності

Віварій - це приміщення, де під контролем спеціалістів лабораторного тваринництва здійснюється утримання відносно невеликої кількості тварин з науковою та навчальною метою.
Основним напрямком діяльності підрозділу є забезпечення проведення наукових експериментальних досліджень на лабораторних тваринах науковими співробітниками університету згідно планових кафедральних наукових робіт, також проведення договірних науково-експериментальних робіт.
В зв’язку із використанням більшої кількості лабораторних тварин вищої якості в тому числі лінійних у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького облаштовано експериментально-біологічну клініку - це підрозділ для утримання і часткового розведення декількох видів лабораторних тварин в приміщеннях із врахування сучасних вимог до утримання, а також проведення різних маніпуляцій на тваринах і проведення окремих видів експериментальних досліджень.
В ЕБК утримуються і розводяться наступні тварини:
-кролики породи шиншила, білий велетень каліфорнійський метелик;
- щурі - лінії Vistar;
- мурчани порід: гладенькошерстні, гімалайські, розеточні, агуті сірі;
- миші ліній Balb/c, C57BL, та нелінійні
В останні 3 роки в ЕБК проводяться ремонтні роботи в приміщеннях із здійсненням реконструкції приміщень для створення бар’єрної системи утримання лабораторних тварин.

Штат підрозділу

Штат працівників ЕБК становить 11 чоловік:
ветлікар - Козовий Д.М.;
зоотехнік - Лукевич Ю.Р.;
робітники:
Барило В.В.
Бучинський О.М.
Возний В.В.
Кардаш М.С.
Сохань Н.М.
Хома Г.В.
Яремко Г.С.
підсобний робітник:
Кардаш М.С.
“]”]